Čunčátka

Oddílovka

Zahajovací oddílová schůzka pro skautský rok 2018/2019 proběhne v pátek 7. 9.

Sraz: 16:00, vstup do Borského parku

Konec: 18:30 vstup do Borského parku

S sebou: oddílové tričko/šátek, svačinu a dobrou náladu ;)

Oddílovka

Zahajovací oddílová schůzka pro skautský rok 2018/2019 proběhne v pátek 7. 9.

Sraz: 16:00, vstup do Borského parku

Konec: 18:30 vstup do Borského parku

S sebou: oddílové tričko/šátek, svačinu a dobrou náladu ;)

Zahajovací oddílová schůzka 2017/2018

Zahajovací oddílová schůzka pro skautský rok 2017/2018 proběhne v pátek 15.9.2017.

Sraz: 16:30, vstup do Borského parku

Konec: 18:30 vstup do Borského parku

S sebou: kroj/oddílové tričko, svačinu a dobrou náladu ;)

2017_07_17-22 Expedice TIB do Beskyd

Expedice TIB skautů, skautek a všech starších z našeho oddílu byla velkolepá a každý si odnesl trochu jiné zážitky, o kterých si můžete přečíst v přiložené kronice.

Sekce:

Brigáda na klubovně a Turnaj o létající koláč

POZOR ŠOTEK!

V letáčku byla chyba v informaci o jídle. Takže oprava: "Přespávající nechť si s sebou vezmou věci na spaní a jídlo až do soboty"

Organizátoři odhadují konec kolem 15:00 hod u sv. Jiří, v závislosti na počasí. Pro ty, z vás, kteří potřebují fixní čas stanovíme konec v 15:30 nad vchodem k louce u sv. Jiří (49.7616083N, 13.4158742E)

Oddílovka

Sraz i konec bude stejný jako na družinovce, nezapomeňte s sebou kroj, ale tentokrát si s sebou vezměte i něco co se může ušpinit (stačí tričko). Těšíme se na vás!

Jarní oddílová výprava

Na tábor možná nemůžeme, ale malý výlet nám nikdo neodepře! :-)

Informace v příloze

2017_1_12 Novoroční oddílovka

Na první oddílovku v tomto roce jsme se sešli stejně, jako se scházíme na družinovky - na plácku u zastávky 30ky na Borech. Bylo nás hodně a tak hra, kterou jsme po oddílovém pokřiku hráli cestou na klubovnu, byla fakt zábava. Každý měl přidělené číslo (od 1 do 5) a měli jsme se shromažďovat do skupinek tak, aby součet čísel ve skupince odpovídal číslu dopředu zadanému. Po příchodu ke klubovnám jsme si pověsili tašky a batohy na stromy a rozdělili se na dva týmy. Každý tým měl polovinu území a svého kapitána - Boba nebo Chipa.

2016_11_5-6 GoaDa

Jako každý rok, i letos jsme se vypravili na festival deskových her GoaDa do Staňkova. Na akci, už v pravém slova smyslu tradiční, jsme dorazili v hojném počtu. Nebyli jsme také zdaleka jediní poutníci za figurkami, kostkami a herními plány takže až do Staňkova vlak praskal ve švech.

Sekce:

Čtvrtý říjnový víkend se v Českém skautském údolí nesl v duchu úklidu, práce, oprav a radosti z dobře odvedené práce. Přestože se jednalo o střediskovou brigádu, každý oddíl, který dorazil, se věnoval především své klubovně... ostatně, jak klubovně nejlépe pomoci, ví právě její oddíl. Za Šedou střelku přiložilo ruce k dílu ohromné množství lidí - přibližně 40 holek, kluků, světlušek, vlčat, skautů, skautek, roverstva a vedoucích (příští rok budeme muset akci více propagovat, aby dorazil magický počet 53 lidí :) ).

Subscribe to RSS - Čunčátka