Obrázek Civilní jméno Přezdívka Osobní informace: Role v oddíle Pár slov o sobě
Obrázek uživatele Zeli
Zuzana Švejcarová Zelí Vedení vlčat

Římský básník Vergilius kdysi dávno tvrdil, že osud si cestu najde. Tak i já jsem si našla cestu k našemu oddílu před deseti lety. Po pár letech plných her a zábavy jsem s chutí začala podílet na vedení družiny skautek. Po nějaké době jsem přenechala vedení družiny skautek jiným a začala se věnovat vedení družiny vlčat. Absolvovala jsem Vůdcovský kurz Pavučina zakončený vůdcovskou zkouškou a zdravotnický kurz. Tento rok dokončím studium oboru antropologie na ZČU. Ráda poznávám nová místa i lidi s fotoaparátem stále připraveným zaznamenat vše, co za to stojí.

Obrázek uživatele Ssa
Ondřej Rott Šiška Vedení skautů

Jmenuji se Ondřej Rott a je mi 20 let. Do našeho oddílu chodím dvanáctým rokem. V současné době pomáhám Tygrovi s vedením skautské družiny. Studuji druhým rokem na ZČU v Plzni.

Obrázek uživatele Matěj Rott
Matěj Rott Bob Vůdce oddílu, vedení skautů

Do oddílu jsem nastoupil v roce 2001, ve vedení oddílu jsem od roku 2015. Momentálně studuji Strojní fakultu ZČU v Plzni a mezi mé další koníčky patří sport, ohnivé performance se skupinou Hellfire a stromolezení.

Obrázek uživatele myška
Petra Ungrová Myška Vedení skautek

Ahoj. Jmenuji se Petra Ungrová, ale už dlouhá léta mi říkají Myška. V oddíle jsem již 12tým rokem a starám se o družinku skautek - Vevolišek. Studuji na ZČU fakultu elektrotechnickou obor Technická ekologie. Ráda čtu a jezdím na kole.

Obrázek uživatele Jonys
Martin Jonáš Jonýs Zástupce vedoucího oddílu

V oddíle jsem už dost dlouho na to, abych ho docela dobře znal, a možná i proto jsem v něm stále rád. Poznal jsem v něm ty nejbáječnější lidi, kteří mi přirostli k srdci. Dlouhou dobu jsem vedl vlčata, pak jsem se přesunul do vedení skautské družiny, kterou jsem také předal a dnes už jen pomáhám, kde se to zrovna hodí. Vystudoval jsem ZČU, mám vůdcovské zkoušky a zdravotnický kurz, připravoval jsem mnoho akcí oddílových, střediskových i ještě rozsáhlejších, jakými jsou například vzdělávačně-motivační setkání dospělých i dospívajících rádců. Rád si hraji, poslouchám hudbu, čtu, procházím, sportuji a velmi rád realizuji mírně bláznivé a dobrodružné nápady. Někdo říká, že jsem stále ještě oddílové vlče.

Obrázek uživatele Bajča
Barbora Cimlerová Bajča Zástupce vedoucího oddílu

V oddíle jsem, dá se říct, celkem nováček. Vstoupila jsem teprve v roce 2010. Nejprve jsem pomáhala půl roku u skautek, ale teď jsem už druhým rokem u světlušek. Kromě toho mám zdravotnický kurz a splněné vůdcovské zkoušky, a proto můžu být zástupcem Klíštěte jakožto oddílové vůdkyně. Studuji Mezinárodní vztahy na ZČU a ve volném čase ráda chodím ven do přírody, čtu si, koukám na filmy, provádím různé skopičiny... a velmi se mi líbí zažívání různých Dobrodružství. Ať už s oddílem, na vlastní pěst anebo s někým jiným.

Obrázek uživatele Kliste
Klára Čapková Klíště Vedoucí oddílu

Do Šedé střelky jsem vstoupila v roce 1998 ve svých osmi letech. Jako starší skautka jsem se podílela na vedení družiny světlušek a nyní nárazově pomáhám v družině skautek. Před třemi lety jsem absolvovala zdravotnický kurz Českého červeného kříže a v létě 2011 jsem splnila vůdcovskou zkoušku na Vůdcovském lesním kurzu Oikos. Třetím rokem studuji na Filosofické fakultě ZČU v Plzni. Ráda trávím čas se svými přáteli (ať už malými nebo velkými), v přírodě, nebo s knihou. Mám ráda hudbu a kreslení, při kterém si skvěle odpočinu.

Obrázek uživatele Tiger
Tomáš Knížek Tygr Vedení skautů

Do oddílu jsem přišel v roce 2002 jako malé vlče a teď vedu skauty. V březnu jsem
absolvoval čekatelský kurz Tokaheya a složil jsem čekatelské zkoušky. Dnes je mi 19 let a chodím
na střední školu zdravotnickou a Vyšší odbornou, obor zubní technik. Mezi mé záliby patří hlavně
sport Frisbee, ve kterém jsem celkem úspěšný. Hraji za plzeňský frisbee tým a jsem i v juniorské
reprezentaci do 19 let. Dále velmi rád jezdím na kole, celkově mám rád pohybové aktivity. Skauting
mě nadále baví a určitě nepřestane.