Jste zde

2010_02_Jarní tábor

„Prsten moci?“

„Kde se asi skrývá?“

„Vždyť jsme prošli skoro celou Středozemi.“ „Nikde není.“

„Musí někde být!“

Baví se podivuhodná skupinka složená z elfů, hobitů, lidí a trpaslíků.

„Kam teď půjdeme?“ Vykřikne někdo.

„Nezbývá než se podívat až sem,“ pronese někdo další a ukáže na jedno místo na mapě. Po chvilce pokračuje: „Je to daleko a není tam bezpečno. Lidé to tam nazývají Kovářov. Mají tam hostinec, ve kterém se ubytujeme, a odtud budeme vyjíždět do kraje a hledat.“

Nastane chvilka ticha.

„Tak na co čekáme?! Jedeme!!!“

Jak se domluvili, tak učinili. 3. Února celá skupinka odcestovala na určené místo. Několik dní cestovali po zasněženém kraji. Zažili mnoho nezapomenutelných dobrodružství. Setkali se například s Enty, s velkými pavouky, kteří je pronásledovali. Uniknout jim bylo těžké, ale pomocí ohně se jim to podařilo. Přes velké odhodlání najít prsten nezapomněli, také na zábavu. Sáňkovali, stavěli iglú, zahráli si honičku ve velkém bludišti ze sněhu a po večerech hráli deskovky. Nakonec museli uznat, že prsten v tomto kraji nenaleznou. Ale předtím než se vydali domů, se zastavili v království elfů, kde společnými silami připravili velkou slavnostní večeři. Dne 7. února zabalili všechny svoje věci, rozloučili se s Kovářovem a vydali se domů.

PřílohaVelikost
Soubor Jarnaky2010_Siska.wmv8.52 MB
Sekce: