přihlášení

Primary tabs

Finální platné informace:

Sraz: Sobota

A) 5:45; Hlavní vlakové nádraží (Šiška, Myši, Zelí, Aki, Bibi, Houba, Véna)

B) 7:45; Hlavní vlakové nádraží (Bob, Dave, Google, Kiwi, Lvíče, Kryštof, Jenda, Lev, Rybišta, Opičák, Jožin, Dan)

Konec: Neděle

A) 18:00; Hlavní vlakové nádraží ( Zelí, Bob, Google, Kiwi, Lvíče, Kryštof, Jenda, Lev, Rybišta, Opičák, Jožin, Dan)

B) 20:00; Hlavní vlakové nádraží (Šiška, Myši, Aki, Bibi, Houba, Radka, Dave)

Finální cena: 350 Kč

S sebou: vlastní kolo s povinnou výbavou, cyklistickou helmu,  oblečení na kolo, oblečení na spaní, karimatku, spacák, pláštěnku, malý batužek na svačinu během výletů, misku/ešus, lžíce, lahev na pití, + další vybavení dle vlastního uvážení.

Jídlo: První společné jídlo bude sobotní oběd. Poslední společné jídlo bude nedělní odpolední svačina.

Doprava: Tam i zpět pojedeme vlakem. Od vlaku je to na tábořiště 15 km. Velké batohy a stany se odvezou ze stanice, kde budeme vystupovat na tábořiště autem.

Z tábořište budeme vyrážet na sobotní a nedělní výlet a večer se sem budeme vracet na večeři a přespání.

Spaní: Pod stany/plachtami. Pokud máte doma stan, který byste mohli na výpravu zapůjčit, budeme rádi. Pojede nás velká tlupa ;)

Pokud nemáte doma potřebné vybavení (nezbytné je opravdu jen kolo), a budete se chtít i tak zúčastnit, jsme schopní se poptat a nějaké kolo na výpravu případně zkusit zapůjčit. Libovolné kolo s alespoň nejmenším vzorkem je vhodné, tedy žádné žiletky, ty by akorát přišly k úhoně.

Počasí: Určitě bude super!

V případě dotazů volejte infolinku 730 637 034 (Šiška) ;)

Přihlašování na Událost uzavřeno