You are here

2016_11_5-6 GoaDa

Hlavní záložky

Jako každý rok, i letos jsme se vypravili na festival deskových her GoaDa do Staňkova. Na akci, už v pravém slova smyslu tradiční, jsme dorazili v hojném počtu. Nebyli jsme také zdaleka jediní poutníci za figurkami, kostkami a herními plány takže až do Staňkova vlak praskal ve švech.
Ubytovali jsme se v nedaleké tělocvičně a krátce poté jsme všichni vyrazili do místního kulturního domu, kde už byly rozestavěné stolky a připraven nespočet her.  Tady jsme se rozdělili do skupinek a každá si šla vybrat svou hru, takhle jsme hráli celý den a přecházeli od staveb hradu, přes létání v letadlech a hašení požárů až třeba po cestu přes Asii. Několik z nás se i odvážně pustilo do sotěží v různých hrách a mnoho z těchto odvážlivců zvítězilo a tak si mnoho z nás odvezlo domů i nějakou vyhranou deskovku jako trofej.
Tak jako první den, i druhý jsme ztrávili u herních stolků, čas ale ubíhal rychle a kolem poledne už bylo načase opustit Staňkov a odjet vlakem zpátky domů. A jedno víme jistě, jestli se bude hrát zas za rok, my tam chybět nebudeme.

Sekce: